ERJ-12SF5360U is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Parametric Equivalent
Vishay Dale
Parametric Equivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
536 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film