10-ERJ1GNJ4-KIT
DigiKey Part Number
10-ERJ1GNJ4-KIT-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
10-ERJ1GNJ4-KIT
Description
RES KIT 0201 5% 100K - 10M OHMS
Customer Reference
Detailed Description
Thick Film Resistor Kit 100k ~ 10M Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Surface Mount 2450 Pieces (49 Values - 50 Each)
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Power (Watts)
0.05W, 1/20W
Manufacturer
Panasonic Industry
Tolerance
±5%