ERJ-14YJ104U is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 252
Datasheet
MFR Recommended
Panasonic Industry
In Stock: 82,961
Datasheet
Upgrade
In Stock: 0
Upgrade
Direct
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
YAGEO
100 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film