OAM82AN-11-1WB
DigiKey Part Number
1053-OAM82AN-11-1WB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OAM82AN-11-1WB
Description
AC MOTORS - 115V 48 X 99 X 82MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Fan Motor For
Manufacturer
Orion Fans
Fan Accessory Type
Motor
Series
Length
3.35" (85.0mm)