82400-4-UV
DigiKey Part Number
1844-1059-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
82400-4-UV
Description
LAMP MAGNIFIER UV LED 43"
Detailed Description
Lamp, Magnifier 4 Diopter (2x), 7.00" L x 5.25" W (177.80mm x 133.35mm) LED, White, UV, 365nm
Category
Voltage
100 ~ 240V
Lens Style/Size
4 Diopter (2x), 7.00" L x 5.25" W (177.80mm x 133.35mm)
Series
Bulb
LED, White, UV, 365nm
Arm
43.00" (1092.2mm)