UWX1E470MCL1GB is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Nichicon
In Stock: 63,567
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 2,617
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
47 µF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C