UWD0J330MCL1GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Nichicon
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Nichicon
In Stock: 1,282
Datasheet
Upgrade
Similar
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
In Stock: 940
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Chemi-Con
In Stock: 74
Chemi-Con
33 µF 6.3 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C