UCX1E222MNS1MS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Nichicon
In Stock: 0
Datasheet
2200 µF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 50mOhm 2000 Hrs @ 135°C