CS14526-32M
DigiKey Part Number
644-CS14526-32MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CS14526-32MCT-ND - Cut Tape (CT)
644-CS14526-32MDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CS14526-32M
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Customer Reference
Detailed Description
32 MHz ±15ppm Crystal 8pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
CS14526-32M Models
Category
Load Capacitance
8pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Operating Temperature
-10°C ~ 75°C
Frequency
32 MHz
Frequency Stability
±15ppm
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Tolerance
±15ppm
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)