GQM1555G2D4R6BB01D
DigiKey Part Number
490-GQM1555G2D4R6BB01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GQM1555G2D4R6BB01D
Description
CAP CER 4.6PF 200V X8G 0402
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4.6 pF 200V Ceramic Capacitor