GQM1555C2D5R6WB01J
DigiKey Part Number
490-GQM1555C2D5R6WB01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GQM1555C2D5R6WB01J
Description
CAP CER 5.6PF 200V C0G 0402
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
5.6 pF 200V Ceramic Capacitor