DLW32SH101XF2L
DigiKey Part Number
490-DLW32SH101XF2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW32SH101XF2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW32SH101XF2LDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLW32SH101XF2L
Description
CMC 100UH 115MA 2LN SMD AEC-Q200
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
100 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 115mA DCR 2.1Ohm
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
DLW32SH101XF2L Models
Category
Voltage Rating - DC
50V
Manufacturer
Murata Electronics
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Series
Ratings
AEC-Q200
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Mounting Type
Surface Mount
Part Status
Active
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Number of Lines
2
Height (Max)
0.098" (2.50mm)
Inductance @ Frequency
100 µH @ 100 kHz
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Current Rating (Max)
115mA
Base Product Number
DC Resistance (DCR) (Max)
2.1Ohm