DSA6101MA2B-025.0000TVAO is available for purchase but is not normally stocked.
Microchip Technology
In Stock: 0
Microchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 790
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71V ~ 3.63V Enable/Disable 4-VFLGA
DSA6101MA2B-025.0000TVAO
DigiKey Part Number
150-DSA6101MA2B-025.0000TVAOTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-DSA6101MA2B-025.0000TVAOCT-ND - Cut Tape (CT)
150-DSA6101MA2B-025.0000TVAODKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA6101MA2B-025.0000TVAO
Description
MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 25MHZ, 2
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±25ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Series
Current - Supply (Max)
3mA (Typ)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
4-VFLGA
Type
Supplier Device Package
4-VFLGA (2x1.6)
Frequency
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.89mm)
Voltage - Supply
1.71V ~ 3.63V