DSA1001DI2-012.2880TVAO is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
12.288 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7V ~ 3.6V Standby (Power Down) 4-VDFN
DSA1001DI2-012.2880TVAO
DigiKey Part Number
150-DSA1001DI2-012.2880TVAO-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1001DI2-012.2880TVAO
Description
MEMS OSC AUTO LP -40C-85C 25PPM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±25ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
6.3mA
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
CMOS
Base Product Number
Voltage - Supply
1.7V ~ 3.6V