TGN1300-01180118-010-1PC
TGN1300-01180118-010-1PC
DigiKey Part Number
1798-TGN1300-01180118-010-1PC-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TGN1300-01180118-010-1PC
Description
THERMAL GRAPHENE
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Thermal Pad Black 30.00m x 30.00mm
Category
Outline
30.00m x 30.00mm
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Thickness
0.0100" (0.254mm)
Series
Material
Graphene
Packaging
Box
Color
Black
Part Status
Active
Thermal Conductivity
130W/m-K