11-32AH-BD-16
DigiKey Part Number
1798-1006-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
11-32AH-BD-16
Description
RFI FINGERSTOCK BECU ADH
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RFI Fingerstock Beryllium Copper Adhesive
Category
Length
15.984" (406.00mm)
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Height
0.110" (2.79mm)
Packaging
Bulk
Material
Beryllium Copper
Part Status
Active
Attachment Method
Adhesive
Type
Fingerstock
Shelf Life Start
Date of Manufacture
Width
0.320" (8.13mm)