TPSE226K035R0125 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 1,220
Datasheet
Similar
Similar
In Stock: 504
In Stock: 471
In Stock: 225
In Stock: 76
In Stock: 186
In Stock: 92
22 µF Molded Tantalum Capacitors 35 V 2917 (7343 Metric) 125mOhm