TAJX107M010RNJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 35
Datasheet
Similar
In Stock: 0
In Stock: 378
In Stock: 291
In Stock: 14
100 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 900mOhm