KGM31HS60G107MU
DigiKey Part Number
478-KGM31HS60G107MUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM31HS60G107MUCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGM31HS60G107MUDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
KGM31HS60G107MU
Description
1206, 4V, X6S, 100UF, 20%
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
100 µF 4V Ceramic Capacitor