1812AC333KAT2A is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
0.033 µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)