OEDNI-75-1-5
DigiKey Part Number
226-4180-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OEDNI-75-1-5
Description
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Knurled, Diamond Knob 0.250" (6.35mm) Shaft with Metal Clear Gloss
Category
Shaft Size
0.250" (6.35mm)
Manufacturer
Kilo International
Diameter
0.750" (19.05mm)
Series
Height
0.625" (15.88mm)