T530D477M004ATE010 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 1,956
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 500
Datasheet
In Stock: 3,950
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
470 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4 V 2917 (7343 Metric) 10mOhm @ 100kHz