T528B277M002APE006 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
270 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2 V 1411 (3528 Metric) 6mOhm @ 100kHz