T520B336M008ATE040 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 19,885
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 3,004
Datasheet
Similar
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 520
33 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 8 V 1411 (3528 Metric) 40mOhm @ 100kHz