CDR01BP100BKUS7185 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 442
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
In Stock: 140
Direct
Vishay Vitramon
In Stock: 0
Vishay Vitramon
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
10 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)