CBR08C220JAGAC is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Murata Electronics
Murata Electronics
Similar
Johanson Technology Inc.
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
22 pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)