CBR06C330JAGAC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 2,343
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
Direct
Murata Electronics
Johanson Technology Inc.
Vishay Vitramon
KYOCERA AVX
Murata Electronics
Johanson Technology Inc.
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
33 pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)