CBR02C110J3GAC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 8,182
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Johanson Technology Inc.
Johanson Technology Inc.
11 pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)