C921U681KVYDBAWL35
DigiKey Part Number
399-17300-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C921U681KVYDBAWL35
Description
CAP CER 680PF 400VAC Y5P RADIAL
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
680 pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
EDA/CAD Models
C921U681KVYDBAWL35 Models
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Mfr
Ratings
X1, Y1
Packaging
Bulk
Size / Dimension
0.354" Dia (9.00mm)
Tolerance
±10%
Lead Spacing
0.394" (10.00mm)