C921U681KVYDAAWL30 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
680 pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
C921U681KVYDAAWL30
DigiKey Part Number
399-C921U681KVYDAAWL30-ND - Tape & Box (TB)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C921U681KVYDAAWL30
Description
CAP CER DISC SAFETY
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
C921U681KVYDAAWL30 Models
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Mfr
Ratings
X1, Y1
Packaging
Tape & Box (TB)
Size / Dimension
0.354" Dia (9.00mm)
Tolerance
±10%
Thickness (Max)
0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated
Lead Spacing
0.394" (10.00mm)