C907U150JZNDAAWL30 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
15 pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
C907U150JZNDAAWL30
DigiKey Part Number
399-C907U150JZNDAAWL30-ND - Tape & Box (TB)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C907U150JZNDAAWL30
Description
CAP CER DISC SAFETY
Manufacturer Standard Lead Time
23 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Box (TB)
Size / Dimension
0.276" Dia (7.00mm)
Tolerance
±5%
Thickness (Max)
0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated
Lead Spacing
0.295" (7.50mm)