C1812C104JAGACTU is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 627
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 2,299
Datasheet
Direct
TDK
In Stock: 2,174
Upgrade
TDK
In Stock: 558
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 461
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
Knowles Syfer
0.1 µF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)