C0603T180J5GACTU is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
18 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)