C0603C153J3JACTU is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
0.015 µF ±5% 25V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)