2500BL14M0050001T | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 2500BL14M0050001T |
Description | BALUN 2.3GHZ-2.7GHZ 50/50 0603 |
Manufacturer Standard Lead Time | 17 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF Balun 2.3GHz ~ 2.7GHz 50 / 50Ohm 0603 (1608 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | 2500BL14M0050001T Models |
Category | Impedance - Unbalanced/Balanced 50 / 50Ohm |
Manufacturer Johanson Technology Inc. | Phase Difference 180° ±15° |
Series | Insertion Loss (Max) 1.2dB |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Return Loss (Min) 9.5dB |
Part Status Active | Package / Case 0603 (1608 Metric) |
Frequency Range 2.3GHz ~ 2.7GHz | Mounting Type Surface Mount |