C2777-MX80P10K4F1-FB0.5-900 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 670-C2777-MX80P10K4F1-FB0.5-900-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | C2777-MX80P10K4F1-FB0.5-900 |
Description | CRIMPED WIRE FLRYB0.5 900MM |
Customer Reference | |
Detailed Description | 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 35.4" (900.0mm) |
Datasheet | Datasheet |
Category | Contact End Socket to Cable (Round) |
Manufacturer JAE Electronics | Length 35.4" (900.0mm) |
Series | Wire Gauge 20 AWG |