BGT24LTR11N16E6327XTSA1 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | BGT24LTR11N16E6327XTSA1 |
Description | IC RF TXRX 16TSNP |
Manufacturer Standard Lead Time | 25 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | IC RF TxRx Only 24GHz ~ 24.25GHz 16-WFQFN Exposed Pad |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | BGT24LTR11N16E6327XTSA1 Models |
Category | Voltage - Supply 3.3V |
Mfr | Current - Receiving 45mA |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Transmitting 45mA |
Part Status Active | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |