M80-FC305F1-06-0450L
DigiKey Part Number
952-3988-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-FC305F1-06-0450L
Description
CBL ASS RG178 FMALE 450MM 6POS
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.48' (450.00mm)
Category
Pitch - Connector
0.157" (4.00mm)
Length
1.48' (450.00mm)