G125-MW10300AAM9400
DigiKey Part Number
952-G125-MW10300AAM9400-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-MW10300AAM9400
Description
1.25MM M/M ON 26AWG 300MM
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White 26 AWG Jumper Lead Pin to Pin Gold 11.8" (300.0mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Manufacturer
Harwin Inc.
Contact Finish
Gold
Series
Color
White
Packaging
Bulk
Contact Finish Thickness
8.0µin (0.20µm)
Number of Rows
1
Contact End
Pin to Pin
Number of Conductors
1
Length
11.8" (300.0mm)