G125-MC22005L4-0150F
DigiKey Part Number
G125-MC22005L4-0150F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-MC22005L4-0150F
Description
1.25MM M/F 20POS 28AWG 150MM
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Manufacturer
Harwin Inc.
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")