G125-MC15005L4-0450L is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Harwin Inc.
In Stock: 24
Datasheet
MFR Recommended
Harwin Inc.
In Stock: 0
Datasheet
50 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.48' (450.00mm)
Harwin’s Company Overview
G125-MC15005L4-0450L
DigiKey Part Number
G125-MC15005L4-0450L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-MC15005L4-0450L
Description
1.25MM M/L 50POS 26AWG 450MM
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Manufacturer
Length
1.48' (450.00mm)