G125-FW20450AAL9400
DigiKey Part Number
952-G125-FW20450AAL9400-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FW20450AAL9400
Description
1.25MM F ON 28AWG 450MM
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White 28 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 17.7" (450.0mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Manufacturer
Harwin Inc.
Contact Finish
Gold
Series
Color
White
Packaging
Bulk
Contact Finish Thickness
8.0µin (0.20µm)
Part Status
Active
Number of Rows
1
Contact End
Socket to Cable (Round)
Number of Conductors
1
Length
17.7" (450.0mm)