G125-FW10300AAF9400 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 952-G125-FW10300AAF9400-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | G125-FW10300AAF9400 |
Description | 1.25MM F/F ON 26AWG 300MM |
Manufacturer Standard Lead Time | 15 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | White 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 11.8" (300.0mm) |
Datasheet | Datasheet |
Category | Wire Gauge 26 AWG |
Manufacturer Harwin Inc. | Contact Finish Gold |
Series | Color White |
Packaging Bulk | Contact Finish Thickness 8.0µin (0.20µm) |
Part Status Active | Number of Rows 1 |
Contact End Socket to Socket | Number of Conductors 1 |
Length 11.8" (300.0mm) | Base Product Number |