RCK24U32BK
DigiKey Part Number
164-RCK24U32BK-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RCK24U32BK
Description
RACK STEEL 36.9X24X47.4 BLACK
Detailed Description
Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Sides, Top 36.940" L x 24.000" W x 47.440" H (938.28mm x 609.60mm x 1204.98mm) Black
Category
Dimensions - Panel
29.560" L x 18.350" W x 42.060" H (750.82mm x 466.09mm x 1068.32mm)
Dimensions - Overall
36.940" L x 24.000" W x 47.440" H (938.28mm x 609.60mm x 1204.98mm)