Image for PF67000T12LG460 is not available
PF67000T12LG460
DigiKey Part Number
PF67000T12LG460-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PF67000T12LG460
Description
FILTER FAN GRAY
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Rack Fan, AC, Square, 368 CFM 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm)
Category
Voltage - Input
460VAC
Manufacturer
Hammond Manufacturing
Specifications
Fan, AC, Square, 368 CFM
Series
Size / Dimension
12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm)