XFC215-347/480-277 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Thomas Research Products
In Stock: 0
Datasheet
XFC Series
XFC215-347/480-277
DigiKey Part Number
1800-1106-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XFC215-347/480-277
Description
XFRMR NON-ISOL 347V/480V 215VA
Category
Voltage - Primary
347V, 480V
Manufacturer
ERP Power, LLC
Voltage - Secondary
277V