XG-2102CA 156.2500M-LGRNL0 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
156.25 MHz SO (SAW) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XG-2102CA 156.2500M-LGRNL0
DigiKey Part Number
114-XG-2102CA156.2500M-LGRNL0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XG-2102CA 156.2500M-LGRNL0
Description
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVDS SMD
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-5°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
30mA
Supplier Device Package
6-SMD (7x5)
Frequency
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
15mA