TG2520SMN 32.0000M-TCGNNM3 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
32 MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.7V ~ 3.63V 4-SMD, No Lead
TG2520SMN 32.0000M-TCGNNM3
DigiKey Part Number
114-TG2520SMN32.0000M-TCGNNM3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG2520SMN 32.0000M-TCGNNM3
Description
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SMD
Manufacturer Standard Lead Time
24 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±500ppb
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
1.8mA
Package / Case
4-SMD, No Lead
Base Resonator
Supplier Device Package
4-SMD (2.5x2)
Type
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
Output
Clipped Sine Wave
Base Product Number
Voltage - Supply
1.7V ~ 3.63V