627-11W1224-3N3
DigiKey Part Number
151-627-11W1224-3N3-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
627-11W1224-3N3
Description
CONN D-SUB PLG 11POS PNL MT SLDR
EDA/CAD Models
627-11W1224-3N3 Models
Current Rating (Amps)
5A, 30A
Voltage Rating
125V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C