ECS-260-12-37-CKM-TR is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
ECS Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
ECS Inc.
In Stock: 22
Datasheet
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
26 MHz ±10ppm Crystal 12pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead